Аргентинський колорит: лучан кличуть на «EnglishOK»

У суботу, 24 березня, о 18:00 лучан запрошують дізнатись багато цікавинок про далеку Аргентину. Захід буде проводитись в рамках проекту «EnglishOK»за підтримки Британської Ради в Україні та СГО «Молодіжна платформа». 

На учасників чекає величезна кількість фактів про країну-тему заходу, багато позитиву, практика англійськоїмови та нові знайомства, зокрема цікаві гості з інших країн. Серед останніх буде гість заходу – американець з Корпусу Миру, який дуже багато подорожував і тривалий час мешкав у Аргентині. Тож, він точно перейняв собі трошки аргентинських навичок, традицій та темпераменту!

Цього разу організатори запрошують гостей в затишне антикафе “Innerspace” за адресою вул. Паркова, 5, де кожен охочий зможе насолодитися смаколиками з чаєм або кавою.

Для того, щоб стати учасником заходу, потрібно пройти невеличку і просту реєстрацію та очікувати на лист підтвердження від організаторів. Якщо ви хочете дізнатись, звідки походить назва країни, які круті штуки мають своє походження з Аргентини та чим світ завдячує цим південноамериканцям – приходьте та дізнавайтесь у суботу, 24 березня, в антикафе “Innerspace” (вул. Паркова, 5).