Сімейне життя впливає на здоров’я чоловіків

Сімейні відносини є “найфундаментальнішою” формою підтримки здоров’я чоловіків.
1474098441_semeynaya-zhizn-okazyvaet-vliyanie-na-zdorove-muzhchin
Про це під час засідання в Мюнхені Європейської асоціації з вивчення діабету заявили вчені з Міського університету Йокогами, представили результати свого дослідження.
Медики вивчили дані 270 чоловік віком приблизно 65 років, які мають діабет другого типу. 90 випробовуваних були холостяками, 180 перебували у шлюбі. В учасників дослідження визначили індекс маси тіла і виміряли вміст жирової тканини.
Виявилося, що одружені чоловіки на 50 відсотків рідше страждають від надмірної ваги. Вміст жирової тканини в них становило в середньому 18,9 кілограма, у неодружених цей показник досягав 23,5 кілограма.
Крім того, з’ясувалося, що перебувають у родинних відносинах чоловіки мають набагато менше шансів отримати метаболічний синдром – поєднання цукрового діабету, високого кров’яного тиску і ожиріння, що пошкоджує кровоносні судини. Ця тенденція, підкреслили дослідники, не застосовна до жінок.
Цю закономірність серед одружених чоловіків можна пояснити тим, що вони з великою часткою ймовірності дотримуються більш здорового харчування, приймають необхідні препарати і звертаються до лікаря у разі хвороби. Отримані нами дані свідчать про те, що одиноким чоловікам необхідно надавати підтримку, сказав керівник дослідження доктор Йосинобо Кондо.
У червні цього року фахівці медичної школи при Університеті Астона у Великобританії разом з колегами з Університету Східної Англії представили результати дослідження, згідно з яким одружені люди мають більше шансів пережити серцевий напад.
джерело http://sundaynews.info/