Відомого волинського письменника висунуто на здобуття двох літературних премій

Журналіста, письменника та почесного громадянина Луцька і Каменя-Каширського Івана Корсака, який нещодавно відсвяткував ювілей, двічі висунуто на здобуття Національної премії імені Тараса Шевченка.

l_4

Як пише «Громадське. Волинь», кандидатуру видатного літератора запропонувала Волинська організація Національної спілки письменників. Про це розповіла голова Волинської організації НСПУ Ольга Ляснюк.

«Ми висунули Івана Корсака на цю премію за три книги. А саме: «Борозна у чужому полі», «Запізніле кохання Миклухо-Маклая» та «Вибух у пустелі»… Іван Феодосійович безперечно заслуговує на цю відзнаку. Крім того, у нього ще й така знакова подія у цьому році. 15 вересня йому виповнюється сімдесят років. На засідання правління нашої організації ми одностайно вирішили, що Іван Корсак вартий того, аби бути відзначеним такою премію», – прокоментувала Ольга Ляснюк.

 

Окрім того на урочистостях з нагоди святкування ювілею Івана Корсака про висунення його кандидатури на отримання престижної літературної премії розповіла голова Волинської крайової організації ВУТ «Просвіта» Людмила Стрільчук.

 

«Ми щиро віримо, що Іван Феодосійович стане лауреатом та сподіваємося, що ця премія йому дістанеться», – зазначила очільниця Волинської «Просвіти».

джерело http://www.pravda.lutsk.ua/