Замість капремонту, луцьку вулицю «притрушують» щебенем (ФОТО)

Лучани більше трьох років чекають від міської влади ремонту вулиці Вишківської. Але щороку цю дорогу, протяжністю понад кілометр, не вносять у перелік об’єктів, що підлягають капітальному ремонту. Небайдужі жителі міста зібрали необхідну кількість голосів на сайті місцевих петицій, щоб «достукатися» зі своїм проханням до Луцькради. Якою була відповідь на петицію містян.

Жахливий стан однієї з найважливіших луцьких вулиць спонукав жителів підтримати електронну петицію, у якій її автор Юлія Климчук просить владу міста зробити капітальний ремонт дорожнього покриття вул. Вишківської.

«Вулицю двічі включали до списку доріг, які потребують ремонту і далі констатації факту діло не йде. Скільки можна залишатися байдужими до потреб людей? Вже у 2016 та 2017 роках вулицю Вишківська навіть не включають до переліку доріг, на яких планується провести ремонт за кошти міського бюджету. Чому так? Невже зробили, а ми не помітили?» – писала авторка ініціативи. Її звернення підтримало 318 лучан, цієї кількості голосів достатньо для того, аби представники міської влади відреагували на петицію.

Перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев 22 березня на сайті Єдиної системи місцевих петицій дав офіційну відповідь на петицію лучан щодо ремонту. У відповіді, зокрема, вказано, що: «Відповідно до рішення Луцької міської ради від 02.02.2016 року «Про погодження переліку об’єктів капітального ремонту вулиць та прибудинкових територій міста Луцька на 2016-2017 роки» не передбачено коштів па ремонт дорожнього покриття вул. Вишківської».

«Також інформуємо, що департаментом житлово-комунальною господарства у весняний період заплановані роботи по влаштуванню щебеневого покриття на вул. Вишківській, які будуть проведені за умови планового фінансування статті витрат на поточний ремонт вулично-дорожньої мережі міста», – йдеться у тексті відповіді.