ПОНАД П’ЯТСОТ ГЕКТАРІВ ВОЛИНСЬКИХ ЗЕМЕЛЬ ЧЕКАЮТЬ НА ІНВЕСТОРІВ

У Волинській області у вересні запланували провести дев’ять земельних аукціонів, на яких інвесторам пропонуватимуть право власності або оренди на 32 ділянки державної та комунальної власності різного призначення. Про це йдеться в повідомленні ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

787989898

Так, на земельних торгах планують реалізувати права оренди на 546,9 гектара земель державної власності сільськогосподарського призначення у Ратнівському, Іваничівському, Турійському, Ківерцівському, Ковельському, Любомльському та Володимир-Волинському районах. Стартова сукупна ціна права користування цими ділянками сягає 1,7 мільйона гривень.

Окрім того, на аукціонах пропонуватимуть також право власності на земельну ділянку площею 1,88 гектара та право оренди земельної ділянки площею 0,84 гектара комунальної власності в Луцькому районі. Стартова ціна продажу першої ділянки становить 647,4 тисячі гривень, стартова орендна плата за другу ділянку – 678 гривень на рік.

«Робота з підготовки земельних ділянок до продажу та організації торгів триває на Волині постійно, адже аукціони зарекомендували себе як прозорий механізм реалізації наділів, який мінімізує фактор особистісного втручання та корупційну складову. Окрім того, торги дозволяють відчутно підняти вартість землі», – наголошує начальник Головного управління Держгеокадастру в області Василь Василенко.

Довідково:

Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартової суми річної орендної плати, розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

джерело http://vip.volyn.ua/