Лучани не хочуть, щоб Тимощук був Почесним громадянином міста

Лучанин Віталій Гуменюк на сайті Єдиної системи місцевих петицій зареєстрував звернення, в якому вимагає позбавити відомого футболіста Анатолія Тимощука звання «Почесний громадянин Луцька». Причиною обурення стала тісна співпраця спортсмена з Росією.

«Шановні лучани !

На сході України триває війна. Щодня там гинуть наші хлопці, ламаються чиїсь долі, матері хоронять синів! Чи не щотижня прощаються із воїнами й на Волині.

Сумніви стосовно того, проти кого воює наша держава відсутні: без Російської Федерації конфлікт було б давно локалізовано і припинено.

У в час війни з Росією аморально вести будь-які стосунки із ворогом – торговельні чи робочі. Вихованець волинського футболу Анатолій Тимощук безсумнівно довгий час прославляв наш край і країну в світі. Але його рішення працювати тренером ФК «Зеніт», власником якого є російська державна корпорація «Газпром», викликало в місті обурення. Більшість не тільки футбольної громадськості обурюється таким вчинком Анатолія.

Наполягаємо на скасуванні рішення міськради від 18 червня 2008 року # 28/7 (про присвоєння звання «Почесного громадянина міста Луцьк») та позбавленні А. Тимощука цього високого звання!

Просимо мешканців міста підтримати петицію», – йдеться у зверненні.