Україна завтра переходить на літній час

В Україні в ніч з 25 на 26 березня стрілки годинника переводяться на годину вперед, країна переходить на літній час.

Україна вже завтра, в ніч з 25-го на 26-е березня переходить на літній час. Стрілки годинника потрібно буде перевести на годину вперед в 3:00 ранку, передає Ukr.Media.

У зв’язку з цим українцям доведеться звикати до нового режиму — вставати і лягати на годину раніше, що багато людей, особливо похилого віку, переживають важко.

Як адаптуватися до нового часу простіше

На нашому самопочутті, також негативно позначається пережита зима, зниження імунітету, нестача вітамінів.

Адаптація до нового часу у кожної людини відбувається по-різному і в середньому становить 2-3 тижні. Щоб переведення годинників не спричинив за собою проблеми зі здоров’ям, намагайтеся поступово перейти на новий режим дня, щоб встигнути підготуватися.

У цьому допоможуть прогулянки на свіжому повітрі, зниження навантаження та скоригований режим харчування. Дайте вашому організму пристосуватися до нового розпорядку дня. Особливо це актуально для літніх людей і тих, хто страждає від захворювань серцево-судинної системи.

Виключіть з раціону жирну і гостру їжу, не налягайте на солодощі. В цей час року майже відсутні натуральні овочі з вітамінами, тому не зашкодять вітаміни в таблетках.

Деякі медики рекомендують у цей період пити зелений чай. А також постарайтеся більше висипатися і при можливості – не нехтуйте денним сном.