У Луцьку презентують фільм «Жінки Майдану»

Лучан запрошують на презентацію фільму «Жінки Майдану», який розповідає про учасниць Революції Гідності.

Захід відбудеться 27 березня о 18 год в галереї “Луцьк” (наступний вхід за Палацом культури).

Документальний фільм «Жінки Майдану» присвячений ролі жінок у творенні Революції Гідності. Автори фільму – Петро Дідула і Ольга Онишко – працювали над ним протягом всіх подій Майдану і після нього. Фільм постійно доповнюється новими документальними історіями про жінок. У продовження документального фільму започатковано проект “Ms. Майдан”.

Фільм був номінантом на фестивалях Woodstock Film Festival, Culver City Film Festival, планується показ на Richmond International Film Festival, Fort Myers Film Festival, у рамках заходів за права жінок у США у березні із закликом «In Solidarity We Stand».

Ольга ОНИШКО — журналістка, громадська активістка, режисерка і продюсерка. Родом з Галичини, від 2002 року мешкає у США. Продюсер і режисер документального фільму «Три історії Галичини» (2010).

Петро ДІДУЛА — журналіст, оператор, фотограф. Випускник факультету журналістики Львівського державного університету ім. І. Франка (1993) та філософсько- богословського факультету Українського Католицького Університету (1999). Учасник низки міжнародних фотовиставок, режисер та оператор. Працює в Українському Католицькому Університеті. Презентація відбудеться за його участю.