ТЕРМІНОВО: Порошенко офіційно оголосив війну всьому українському громадянському суспільству і це початок його кінця!

Порошенко підписав закон, згідно з яким члени антикорупційних громадських організацій зобов’язані подавати електронні декларації, що за своєю суттю вбиває діючий механізм в боротьбі з корупцією тих осіб які мають безпосередній доступ до бюджетних коштів.

Про це йдеться на сторінці відповідного законопроекту на сайті Верховної Ради.

«Закон підписаний. 27.03.2017 повернуто з підписом від Президента », – йдеться на сайті.

Раніше відомий в минулому журналіст, нинішній депутат Верховної Ради Мустафа Найєм закликав Порошенко одуматися (!!!) і не підписувати цей Закон, бо це стане початком його кінця:

Підписання поданого законопроекту без внесення невідкладних змін і гарантії його прийняття в залі стане початком війни з громадянським суспільством. І якщо президент не почує, і ця війна буде розв’язана, звинувачувати в ній будуть особисто Петра Порошенка; і політичні втрати будуть теж лише його.

Спікер парламенту Андрій Парубій передав президенту законопроект з поправками до закону про протидію корупції, пише сьогодні в блозі УП нардеп Мустафа Найєм.

Вибір у Петро Порошенко невеликий: підтримати громадянське суспільство і тих, хто вимагає від чиновників звіт за розтрату державних коштів або встати на сторону свого оточення і підтримати тих, хто ці кошти розкрадає.

Якщо я правильно все розумію, Петро Порошенко схиляється до підписання законопроекту. Це червона лінія, яку, як мені здається, глава держави не відчуває і не розуміє.

Підписання поданого законопроекту без внесення невідкладних змін і гарантії його прийняття в залі стане початком війни з громадянським суспільством. І якщо президент не почує і ця війна буде розв’язана, звинувачувати в ній будуть особисто Петра Порошенка; і політичні втрати будуть теж лише його. При цьому авторів поправок забудуть, прізвища «розумних» радників вже через тиждень кануть в надрах інтернету, а ось президента, озброївшись корупціонерів проти суспільства запам’ятають.

Підпис Петра Порошенко під цим законом стане ще однією барикадою на шляху до другого терміну. Тільки іронія в тому, що умовний Сергій Пашинський з «Народного фронту» до другого туру президентських виборів не рветься, а конкретний Петро Порошенко туди дуже хоче.

Виправити ситуацію можна тільки однозначні сигнали – скасуванням прийнятих поправок, які не стосуються захисту прав військовослужбовців. Способів захисту військовослужбовців як мінімум два – по-перше, окреме роз’яснення Назка, а по-друге, відповідний закон може бути прийнятий пізніше і оскільки він буде розширювати права учасників АТО, він буде мати зворотну силу.

Відкриту жорстку критику абсурдних правок до закону про протидію корупції вже висловили посольства США, Великобританії, Канади, Єврокомісар з питань розширення Йоханес Хан, Співголова Парламентської асамблеї EURONEST Ребекка Хармс. Крім цього окрему спільну позицію готують посли країн G7, і, наскільки мені відомо, жорстку позицію слід очікувати також від МВФ.

Всупереч здоровому глузду, закликів всього цивілізованого світу зупинити безумство в вигляді прийняття даного Закону, Порошенко вибрав захист накраденого і захист бариг у владі.