У ЛУЦЬКУ ЮНІ ЛЕГКОАТЛЕТИ ВИБОРЮЮТЬ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ШАНС

На стадіоні «Авангард» стартував Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків. Урочисте відкриття відбулося 19 вересня.

img_7890

Участь у змаганнях беруть понад 600 легкоатлетів 2001 року народження та молодших. Вони представляють усі українські області. За підсумками змагань буде сформована збірна України, яка готуватиметься до юнацьких Олімпійських ігор, що відбудуться у 2018 році в столиці Аргентини – Буенос-Айресі.

Під час урочистого відкриття змагань юних спортсменів привітали організатори дійства, представники місцевої влади та Федерації легкої Атлетики Волині. Старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв, який тренуватиме переможців змагань, запевнив, що на спортсменів дивляться дуже прискіпливо, адже лідери змагань мають шанс взяти участь у масштабних міжнародних змаганнях.

«Ми робимо аналіз виступів усіх спортсменів, будемо формувати розширений склад і потім вже когось до цього списку додавати, когось, якщо буде потреба, викреслювати. Але це перший такий відбір для участь в Олімпійських іграх», – розповів Каратєєв.

Юні легкоатлети зі всієї України змагатимуться у Луцьку два дні у 38 видах програми. У перший день змагань, окрім змагань з метання молота, штовхання ядра, стрибків у довжину та висоту тощо, відбулася ще й шкільна естафета серед луцьких школярів, де перемогли учні школи №11.

джерело http://vip.volyn.ua/