Насіров заявив, що НАБУ повернуло йому частину вилучених речей

Відсторонений від виконання обов’язків голова Державної фіскальної служби Роман Насіров повідомив, що Національне антикорупційне бюро України повернуло йому “маленьку частину з незаконно вилучених речей”.

Відсторонений від виконання обов’язків голова Державної фіскальної служби Роман Насіров повідомив, що Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) повернуло йому частину вилучених речей. Про це 28 березня він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Вчора був у НАБУ… Після декількох наполягань захисників нас прийняли, повернули маленьку частину з багатьох незаконно вилучених речей. Також сьогодні на прохання НАБУ адвокат надав довідку з Міграційної служби про здані документи, але по суті справи питань так і немає! Я шокований!” – заявив Насіров.

“Дуже прошу керівництво НАБУ і САП, навіть наполягаю, не зволікати із розслідуванням і завершити справу скоріше”, – додав він.

Інформую:Вчора був в НАБУ… Після декількох наполягань захисників нас прийняли, повернули маленьку частину з багатьох…

Posted by Роман Насіров on Dienstag, 28. März 2017

Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють Насірова у зловживанні владою і службовим становищем (ст. 364 Кримінального кодексу), що спричинило шкоду на суму майже 2 млрд грн. За даними слідства, на посаді керівника Держфіскальної служби він ухвалював рішення в інтересах депутата Олександра Онищенка, проти якого розслідують справу за підозрою в махінаціях із газом. 7 березня Солом’янський районний суд обрав Насірову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 100 млн грн. Голова ДФС був заарештований на 60 днів – до 30 квітня поточного року.
У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заявляли, що оскаржуватимуть це рішення і домагатимуться, щоб сума застави становила 2 млрд грн.
13 березня Апеляційний суд міста Києва ухвалив рішення залишити запобіжний захід Насірову без змін.
Увечері 16 березня Насіров вийшов на волю після того, як його дружина внесла за нього необхідні 100 млн грн застави. НАБУ ініціювало перевірку походження цих коштів.