Сексуальна сумісність знаків Зодіаку: хто ваш ідеальний партнер

Зірки обіцяють вам, що все буде відмінно, якщо зв’яжете своє життя (або ніч) з людиною правильного знака Зодіаку. Але якщо вашого партнера в цьому списку немає, не треба його викреслювати – зірки теж помиляються.

Овен

Відмінно підходять Овни, Терези, Леви, Стрільці, Близнюки і Водолії. Найменша сумісність з Рибами і Козерогом. Овен і Стрілець складуть пристрасну і емоційну пару, а Лев надасть 100% підтримку і додасть повної впевненості.

Телець

Гармонічним буде секс з раками, Дівами і Козерогами. Найменше підійдуть Леви, Водолії і Скорпіони. Телець зазвичай довго вибирає партнера. У відносинах він найбільше цінує терплячість і вірність.

Близнюки

Водолій, Терези і Близнюки можуть зробити Близнюків щасливими, так як вони з однієї стихії. Ймовірний союз з Тельцями і Левами. Малоймовірні сексуальні відносини з Рибами, Дівами і Стрільцями. Близнюки дуже люблять спілкування. Їм потрібен партнер, здатний тамувати спрагу спілкування навіть у ліжку.

Рак

Відмінна сексуальна сумісність зі Скорпіонами, Рибами, Овнами, Тельцями і Левами. Несприятливий союз з Козерогами і Терезами. Головне для Рака – це мати в першу чергу друга в особі свого партнера.

Лев

Буде гарною парою з Овнами, Стрільцями, Терезами й Близнюками. Складно створити пару з Водолієм, Тельцем, Дівою, Скорпіоном і Козерогом. Леви в душі великі романтики. Їм потрібен не тільки секс, але і гармонія в спілкуванні.

Діва

Чудовий сексуальний союз Дівам складуть Скорпіони і Діви. Вони повністю відчувають один одного і розуміють. Абсолютно не підходять Водолії, Терези і Раки. Дівам потрібен спокійний терплячий партнер, який незворушно буде сприймати сарказм і критику Дев.

Терези

Для Терезів кращою парою будуть Близнюки, Стрільці, Леви, Овни і Водолії. Чи не підходять їм в сексуальному плані Тельці, Раки і Козероги. Терези люблять гармонію і красу. Романтична вечеря, приємні сюрпризи і любовні СМС – це дуже люблять Терези.

Скорпіон

Найкраще гармоніюють з Дівами, раками, рибами і Козерогами. Конфлікти і розбіжності будуть з Овнами, Водоліями і Левами. Скорпіон займає перше місце в списку найсексуальніших знаків зодіаку. Скорпіону потрібен партнер, який буде підтримувати потужний заряд його любові.

Стрілець

Найбільш підходять Овни, Леви, Раки, Водолії і Скорпіони. Риби є повною протилежністю для Стрільця, союз неможливий. Стрільця підходить партнер з відмінним почуттям гумору, оптиміст і дає йому максимум свободи дій.

Козеріг

На одній хвилі Козеріг буде з Дівою, Тельцем, Рибами і Скорпіоном. Несумісні вони з Овном, Раком, Терезами та Стрільцем. Усередині Козеріг боязкий, а ось для оточуючих здається впевненим в собі на 100%. Він любить сильних і впевнених людей.

Водолій

Відмінний сексуальний союз Водоліям складуть Раки, Терези, Овни, Близнюки і Стрільці. Їм не підходять Леви, Водолії, Тельці і Скорпіони. Головне, що цінує Водолій в партнері, це інтелект.

Риби

Найкращі сексуальні союзи Риби створять зі Скорпіонами, Левами, Тельцями, раками і Козерогами. А ось Риби, Овни, Стрільці, Діви і Терези їм абсолютно не підходять. Риби дуже чутливі, вразливі і мрійливі.