Волинь – травматична пам’ять для Польщі і України

Ні для кого не секрет, що невідомі, які з ручного гранатомета обстріляли генеральне консульство Польщі в Луцьку, мають «російські вуха». Символізм і розпалювання міжнаціональної ворожнечі – це те, чим завжди славилася Москва і працівники Луб’янки.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю кореспонденту інтернет-видання «Інформатіо» розповів головний редактор інтернет-порталу Polonews Євген Білоножко.

«Волинь – травматична пам’ять для Польщі і України. Це те, що засмучує і є трагічною історичною сторінкою обох народів. Тому Луцьк абсолютно не випадково був обраний, як місто, що знаходиться в тисячах кілометрів від АТО і який є чутливою раною поляків »- вважає експерт.

За його словами, найцікавіше в події те, що на наступний ранок в Жовківському районі Львівської області якісь псевдотітушкі перекрили трасу в напрямку польсько-українського кордону. Вони видавали себе незрозуміло за кого – чи то за поляків, то чи за українців, чи то за кого-то ще, мітингували з димовими шашками проти геноциду незрозуміло кого і при цьому використовували символи Республіки Польща.

«Тобто, очевидно, що і теракт в Луцьку, і блокування траси було спровоковано, організовано і заздалегідь сплановано з одного центру» – впевнений Євген Білоножко.

Нагадаємо, вночі 29 березня невідомі обстріляли приміщення Генерального консульства Польщі в Луцьку, розташоване на вулиці Дубнівська, 22б.