ТОП-5 книг: що лучани читали в березні

Теплі дні березня – найкращий час, щоб окупувати книгарню.

Інформаційне агентство ВолиньPost підготувало добірку тих книжкових новинок, які лучани найчастіше купували у березні у місцевій Книгарні «Є».

Цього місяця у «топі» опинилися як давно улюблені класичні романи, так цікаві новинки від українських видавців.

Брюс Кемерон «Життя і мета собаки»

Ще нещодавно цей фільм показували у кінотеатрах. Зараз екранізований бестселлер можна знайти і на полиці книгарні. Лучани із захопленням дивляться і читають про історію собаки, який кілька разів перевтілюється. Щоразу він потрапляє до інших господарів, здобуває нових навичок. У кожному перевтіленні пес шукає старого друга, якому обіцяв бути вірним.

Цікаво, що розповідь автор вкладає в уста чотирилапого, аби читач краще зрозумів психологію тварини, для якої господар – усе її життя.

Джорж Орвелл «1984»

Ця книга – не новинка, а давно відома класика. Роман неодноразово входив до переліку найкращих книг, які варто прочитати кожному. Книга-передбачення, написана у 40 – их роках 20 століття, ще досі залишається актуальною. Без сумніву, роман «1984» підкорив вже не одне покоління книголюбів. Чи не кожен хоче заглибитися у цей песемістичний і важкий текст, тому у березні книга знову здобула популярність серед покупців Книгарні «Є».

Стівен Гокінг і Леонард Млодінов «Найкоротша історія часу»

У книзі йдеться про цікаві факти про Всесвіт, які школярі рідко чують на шкільних уроках фізики. Текст легкий, цікавий, тому не потребує академічних знань з точних наук. Варто додати, що це бестселлер, загальний наклад якого становить більше ніж 10 мільйонів примірників. Книга була перекладена 40 мовами, зокрема у 2016 вийшла українською.

Майкл Кусумано і Девід Йоффі «Стратегії геніїв»

Лише через два тижні після появи книга буквально увірвалася у «Топ 20» Книгарні «Є». Білла Ґейтс, Енді Ґроув та Стів Джобс – люди, які не маючи нічого, досягли масштабних висот, діляться власними формулами успіху. Книга пізнавальна, мотивуюча і життєствердна.

Джон Грей «Чоловіки з Марсу, жінки з Венери»

Ця книга вийшла ще у 1992 році, проте українською була перекладена лише нещодавно. Вона вже давно стала популярною у світі. Книгу позиціонують як посібник з розуміння представників протилежної статі. У дещо гумористичній формі автор пояснює чому чоловікам та жінкам так складно порозумітися. Він розкриває особливості мислення кожної із статей і доводить, що над стосунками постійно треба працювати.