Волинські легкоатлети зібрали медалі на домашньому чемпіонаті (ФОТО)

Волинські легкоатлети фінішували за крок від медалей у загальному заліку Командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н., однак зуміли завоювати нагороди у індивідуальних дисциплінах. Легкоатлетичні змагання відбувалися в Луцьку протягом 19-20 вересня, – пише «Волинська правда».

image

За результатами першого дня змагань волиняни поклали в скарбничку 9 нагород різних ґатунків. Зокрема, серед наших земляків чемпіонкою стала «скороходка» Дарина Касян, а на стометрівці тріумфував Ерік Костриця. За підсумками першого змагального дня Волинь посіла 3 місце у загальному заліку першості.

Другий день став «срібним» для юних легкоатлетів з Волинської області. Срібні медалі до свого активу записали стаєр (бігун на довгі дистанції – прим.автора)Іванна Кух та представник потрійного стрибка Роман Бурда. Трішки не вистачило до «золотого» дубля Еріку Костриці, який фінішував другим на двохсотметрівці.

У загальному заліку збірних команд Волинська область не змогла втриматись в трійці призерів, посівши 4 місце з 26 команд. Незважаючи на це, змагання для легкоатлетів з Волині відбулися вдало: команда посіла високе 4 місце, а юні спортсмени стали призерами чемпіонату в індивідуальних дисциплінах. Окрім медалей та подарунків, натхненням для молодих легкоатлетів було те, що на першості були присутні і дорослі спортсмени, які вже зробили собі ім’я на міжнародних аренах.