На Волині лікарі швидкої реанімували хворого через 25 хвилин після смерті

Нештатна ситуація, яка могла б бути чудовим сюжетом для режисерів медичних телесеріалів, сталася у Нововолинську. Бригада екстреної медичної допомоги приїхала на виклик до 62-річного чоловіка який скаржився на біль у грудях, задишку, пітливість.

На місці пацієнта обстежили та зробили електрокардіограму. Медики з’ясували, що у хворого гострий інфаркт міокарду. Надавши невідкладну допомогу, чоловіка терміново доставили у міську лікарню. Проте вже у приймальному відділенні стан пацієнта раптово погіршився й він помер: зупинилося серце. Медики «швидкої» розпочали серцево-легеневу реанімацію: штучну вентиляцію легень, непрямий масаж серця, використали дефібрилятор. Допомогу бригаді надавали чергові лікарі приймального та реанімаційного відділень.

Завдяки професіоналізму та спільним, злагодженим діям медичних працівників реанімація була успішною – на 25-й хвилині у хворого з’явилося дихання, відновився кровообіг. Хворого в свідомості та стабільному стані, транспортували у реанімаційне відділення.