До Луцька з концертом приїде «дівчина, що приховує своє обличчя»

Ще нещодавно уся країна ламала голову над тим, ким ж насправді являється загадкова Катерина з шоу «Голос країни» та хто приховує своє обличчя під вуаллю.

Проте, отримавши перемогу у боях на другому етапі шоу та вийшовши на сцену втретє для нокаутів, таємниця Катерини була розкрита.

Під час емоційного виступу з відомою піснею «7 Seconds» дівчина зірвала з себе вуаль і показала всій залі своє обличчя та справжнє «я».

Джамала впізнала в дівчині солістку українського проекту daKooka.

«Це неймовірно цікава нова музика, яку Ви пишете самі», — зазначила переможниця Євробачення-2016.

“200 грам КУКИ” — це нова програма та концертний тур проекту daKooka.

В рамках туру Катерина відвідає Луцьк!

Зустрічаємось 6 травня о 19:00 в Палаці Культури міста Луцька.

«Щоб пояснити феномен daKooka, не вистачить ані слів, ані пальців. І навіть просто знайомство з піснями представляє її не дуже. Потрібно долати бар’єр звукового файлу і йти на концерт. Лише там можна побачити, як вільно і розкуто тече звук, шукає оболонку для втілення натхнення і як, подібно до дружніх розмов, будується діалог між артистом на сцені і глядачем» © Cultprostir.ua

daKooka — талановита вокалістка, автор і виконавець пісень, піаністка з України. Її творчість — це синтез різних напрямків: indie-rock, experimental, pop і electronic, reggae. 

За плечима daKooka — виступи в Польщі, Чехії, Австрії, Німеччині, Латвії, Литві, Білорусі та Україні, участь у фестивалях Koktebel Jazz Festival, Kazantip, Faine Misto, Respublica, Mirum Music Fest, Global Gathering і багато іншого… Не пропустіть!

Вхід: 100 грн — передпродаж | 150 грн — в день концерту.

Квитки можна придбати:

– машина «Волинянка» на Театральній площі (пн – пт – 12:00 – 18:00).

Телефон касира: 063 451 3915

– онлайн цілодобово: dakookalutsk.2event.com/uk

Довідка: 063 733 22 28