На Волині пошкодили кілометр прикордонної огорожі (фото)

У Любомльському районі невідомі повалили стовпи і порізали дріт вздовж прикордонної смуги.

Під час несення служби прикордонний наряд “Новоугрузьке” близько 2 години ночі виявив пошкоджені інженерно-технічні споруди (ІТС) попід прикордонною зоною. З цього приводу того ж дня відбулася робоча зустріч сільських голів і прикордонників на території Гущанської сільради.

Т.в.о. начальника прикордонного відділу “Новоугрузьке” Олександр Чорний зазначив, що пошкоджено лінію ІТС загальною протяжністю 1 км, наразі встановлюється сума завданих збитків встановлюється.

Як повідомив очільник громади села Забужжя Олександр Герун, для звичайних людей, які займаються сільським господарством, з огляду на останні події, нічого не зміниться. Пропуск за лінію споруд проводиться в звичайному режимі. Його колега з Гущі, сільський голова Олексій Нестерук, застеріг, що залишити без уваги такі дії не варто, потрібно знайти винних та притягнути до відповідальності.

“Серйозних конфліктів між громадою та Державною прикордонною службою не було. Якщо і виникали якісь спірні питання, то вирішувалися на сході сельчан, разом з представниками ДПС”, – зауважив начальник Луцького прикордонного загону Микола Скарвінко.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

“Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудового розслідування за ч.1 ст. 194 ККУ (Умисне знищення або пошкодження майна). Встановлюються обставини”, – додав начальник Любомльського відділу поліції Анатолій Дружук.