Комплексна схема дорожнього руху в Луцьку може з’явитися вже цьогоріч

Тендерні пропозиції щодо розробки нової схеми руху в місті прийматимуть до 10 квітня. За попередніми прогнозами, схему можуть представити вже цього року.

Про це йшлося під час передачі «Відкрите місто» в прямому ефірі на телеканалі «Нова Волинь» за участю виконувача повноважень Луцького міського голови Ігоря Поліщука 5-го квітня.

Зауважимо, що за даними Управління безпеки дорожнього руху Національної поліції України місто Луцьк посіло 18 місце серед міст-обласних центрів України за показниками аварійності у 2015 році та увійшло в десятку обласних центрів, які мають показники вищі середньоукраїнських. Відповідно, вже в 2016-му член фракції «УКРОП» у міській раді Сергій Шкода запропонував створити нову комплексну схему організації дорожнього руху, що дозволило б зменшити кількість ДТП в обласному центрі.

Із цього приводу Ігор Поліщук інформував, що до Луцька вже приїжджали спеціалісти, які планують розробляти комплексну схему організації дорожнього руху обласного центру. Також він додав, що кошти на неї передбачені й до кінця року розробка може завершитися.

«Депутат від фракції «УКРОП» у міській раді Сергій Шкода був ініціатором цього. Дійсно, та схема дорожнього руху, яка є зараз у нас – розроблялася ще за радянських часів. А відтоді змінилася кількість транспорту, збудували нові об’єкти інфраструктури, нові мікрорайони. Тому це вже невідкладна потреба часу. Відповідно, мільйон гривень виділили на розробку схеми, спеціалісти оглянули місто, скоро відбуватиметься тендер. Я надіюся, що до кінця року вона вже буде у нас», – розповів Ігор Поліщук.

До слова, планують, що розробка схеми організації дорожнього руху допоможе запровадити заходи щодо попередження виникнення місць концентрації ДТП; організувати забезпечення власників транспортних засобів платними стоянками; впорядкувати розміщення знаків дорожнього руху та дорожньої розмітки, та погодити маршрути перевезення небезпечних, надгабаритних і великовагових вантажів.