У Луцьку обрали чотирьох заступників мера

У Луцьку затвердили чотирьох нових заступників міського голови.
Про це йшлося під час сесії Луцької міськради.


Голова Ківерцівської райради Григорій Недопад («УКРОП») став першим заступником міського голови. Ще трьома заступниками стали представник «Радикальної партії» Костянтин Петрочук, начальник юридичного управління Луцької міськради Олександр Рачков та член фракції партії ВО «Батьківщина» Григорій Пустовіт.
Депутат Павло Данильчук зауважив, що двоє претендентів – чинні депутати міської ради і обранці громади – почули їхнє бачення розвитку Луцька, а Григорій Недопад і Олександр Рачков не висловили жодної позиції. Виконувач обов’язків міського голови Ігор Поліщук заявив, що все це обговорювали. Григорій Недопад запевнив, що в першу чергу в Луцьку завершуватимуть усі розпочаті у попередні роки інфраструктурні проекти і місто не матиме «бюджету проїдання».
Депутат Тарас Шляхтич заявив, що фракція «Об’єднання «Самопоміч» буде утримуватись від голосування щодо обрання нових заступників мера, бо виникає багато питань із цього приводу.
«Ми надалі спостерігаємо, що є певний ступінь напруги між фракціями. Якщо будуть призначені заступники, то нехай вони однаково працюють зі всіма депутатами, бо в нас спільна мета. Я надіюсь, що ці непорозуміння в роботі «заступник-депутат» будуть відсутні», – зазначив «свободівець» Микола Федік.
Окрім того, на сесії підтримали заяву про звільнення з посади заступника мера міста Андрія Киці.
Як писав «Вголос», депутати Луцької міської ради погодили звільнення трьох заступників мера – Тараса Яковлева, Сергія Григоренка та Юрія Моклиці.