Ковельський центр зайнятості запрошує на службу в поліції

Робота фахівців Ковельського міськрайоного центру зайнятості базується на постійному розширенні кола роботодавців та удосконаленні форм та методів співпраці зі своїми клієнтами. Нещодавно в якості роботодавця долучився до співпраці і Ковельський відділ Головного управління Національної поліції у Волинській області. При попередній зустрічі з керівництвом було погоджено щомісячне проведення Дня поліції у центрі зайнятості, – повідомляють у Ковельському МРЦЗ.

Так,6 квітня з метою якісної організації добору кандидатів на службу в поліції серед зареєстрованих безробітних у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості відбувся День поліції під час якого  безробітні зустрілися з  начальником кадрового забезпечення  Ковельського відділу поліції Олександром Морозом.

У ході зустрічі капітан поліції розповів про роботу нової поліції, зміни які відбулися, зазначив, що процес відбору регламентований положеннями Закону України «Про національну поліцію» та наказами МВС України і проходить в декілька етапів, починаючи з подання заявки на участь у конкурсі, проходженням тестування, перевіркою фізичної підготовки, співбесіди, медичного обстеження та закінчуючи спеціальною перевіркою щодо наявності обмежень, пов’язаних із прийняттям на службу до поліції. Окремо зупинився на навчальних закладах, які готують майбутніх слідчих, оперуповноважених чи дільничних офіцерів поліції.

На разі вакантних місць в поліції у Ковелі немає, проте найближчим часом розпочнеться набір до дорожньої поліції на Волині, яка буде сформована на базі Департаменту патрульної поліції України. Тому на часі проведення інформаційної роботи про перспективи  працевлаштування якраз актуально.

На завершення зустрічі  О. Мороз закликав присутніх до лав поліцейських і насамперед  тих, хто готовий стати на захист справедливості та безпеки людей.  Декілька осіб з числа безробітних висловили готовність чекати оголошення конкурсу на вакантні посади до підрозділів Національної поліції у Волинській області, записали контактні телефони фахівця, з якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.

Загалом можливістю поспілкуватися з представником поліції та отримати інформацію з перших  уст скористалися понад 30 пошукачів роботи. Співпраця  в цьому напрямку продовжуватиметься.