Бив свою бабцю по голові за те, що не давала пропити холодильник

Один з затриманих днями у Луцьку розбишак може бути звинувачений у побитті літньої людини: заяву у поліцію на нього написала власна бабця, яка прийшла до міськвідділу вся в синцях і з розсіченим носом (на фото).

«Пригоди» продовжувалися вже й після того, як розбишак доправили до міськвідділу. Як інформує власкор Волинь24, туди з’явилася літня жінка, яка розповіла: того дня її внук хотів винести з дому і продати холодильник. Бабця стала заважати цьому – і внук зі злості побив стареньку.

До слова, внук (на фото у жовтій куртці) вів себе у відділку поліції неадекватно. Спочатку з розгону намагався вибити двері. Опісля знайшов під батареєю шматок скла – і намагався його з’їсти.

Правоохоронцям довелося навіть везти дурня на обстеження у лікарню, аби впевнитися, що той таки не встиг проковтнути нічого небезпечного.

ОНУК-СИРОТА

Автори проекту «Нічна варта» на ВолиньPost повідомляють, що за інформацією активістів «Самооборони» кілька днів до внука з бабусею уже викликали поліцію. Проте тоді ніхто не відчинив дверей.

Як виявилося, бабуся прийшла до міськвідділу ще й тому, що не могла потрапити додому. Ключі від квартири забрав внук.

Хлопець живе разом з бабцею: батько помер, матері теж немає.

«Я додому не піду, я тут буду, у вас ночувати», – казала бабуся, боячись внука. Її все ж вмовили поїхати додому: вночі її туди доправили самооборонівці.