Залізниця погрожує скасувати приміські поїзди на Волині

«Укрзалізниця» просить органи місцевого самоврядування відшкодовувати пільгові перевезення на приміському транспорті через значні збитки. Інакше Волинь може позбутися приміських електропоїздів.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови ОДА 10 квітня.

Представники «Укрзалізниці» інформують, що минулого року в трьох областях: Волинській, Львівській та Запорізькій і місті Києві за пільгові перевезення не було відшкодовано жодної копійки. До слова, у Донецькій області у той же час був найвищий показник відшкодування – 84%.

Лише за перший квартал залізничники фіксують збитки у розмірі 20 мільйонів гривень. Так довго працювати залізниця, запевняють представники, не зможе.

Тому пасажирська компанія вже другий рік звертається до органів місцевого самоврядування, щоб ті уклали договори на пільгове перевезення громадян приміським залізничним транспортом та компенсації за це. Однак, більшість районів інформують, що в них немає коштів.

Зважаючи на це, стоїть питання про скасування залізничного транспорту приміського сполучення, особливо електропоїздів, які курсують в межах області.