Як першоквітневий жарт «Таблоїда Волині» «поставив на вуха» друзів екс-заступника мера

Традиційно, 1-го квітня багато ЗМІ публікують жартівливі матеріали про вигадані новини та події. Цьогоріч «Таблоїд Волині» вирішив не порушувати заведеного звичаю та опублікував матеріал про те, що поблизу Луцька відкриють відьомський ресторан. Як йшлося у статті, співвласником містичного закладу під назвою «Вій» нібито став екс-заступник луцького міського голови Тарас Яковлев.

Ми навіть не очікували такого ажіотажу навколо жартівливого матеріалу. У приватних повідомленнях нас просили дати точну адресу ресторації та контакти адміністрації. Як виявилося, не менш активно «штурмували» і самого Тараса Яковлева, про що він зізнався на своїй сторінці у Facebook. Чиновник каже, що про його «новий бізнес» розпитували чи не усі знайомі та друзі, і навіть рідний дядько:

«Вже декілька днів з іронією пояснюю людям, що інформація про ресторан «ВІЙ» була опублікована Таблоїдом 1-го квітня. Але після того, коли сьогодні мій рідний дядько запитав, де саме мій ресторан знаходиться – по справжньому повірив як легко за допомогою ЗМІ можна переконати людей у відвертій брехні.

Отож – ОФІЦІЙНА ЗАЯВА:

НІЯКОГО РЕСТОРАНУ В МЕНЕ НЕ МАЄ, А СТАТТЯ НА WEB-ПОРТАЛІ «ТАБЛОЇД ВОЛИНІ» Є 1-ШОКВІТНЕВИМ ЖАРТОМ!!!

Таблоїду дякую за рекламу, всім бажаю гарного почуття гумору і розуму!», – йдеться у дописі Яковлева.

Ми, в свою чергу, дякуємо Тарасу Яковлеву за гарне почуття гумору і за те, що не «спалили кантору»! Нагадаємо, що минулого року 1-го квітня «Таблоїд Волині» «закрив» найбільший нічний клуб міста «Opera» та зробив у ньому бібліотеку.