«Тут були нарікі»: у Луцьку в підпільному казино накрили цілий «наркопритон»

У приміщенні закладу «Спортлото» піймали чоловіка з наркотиками. Як розповідають очевидці, незадовго перед тим майже усі відвідувачі цього закладу дружно курили один бульбулятор, пускаючи його по колу.

Про те, що у «Спортлото», що на проспекті Соборності поблизу Варшавського ринку, відкрито курять наркотики, «Самообороні» повідомили очевидці. Самооборонівці з патрульними, прибувши на місце, справді знайшли в одного з відвідувачів пакетик з трав’янистою речовиною.

«То не моє, то мені знайомий дав потримати, а доки він від’їхав! Мав приїхати і забрати, але чогось не приїхав» – запевняв чоловік.

Очевидці розповіли, що у цьому закладі відкрито курили «бульбулятор» майже усі відвідувачі. Які, як стало зрозуміло під час спілкування, усі між собою знайомі.

На підвіконні залу ігрового клубу дійсно знайшли бульбулятор (на фото).

У смітнику знайшли очні каплі – ще одну «наркоманячу» ознаку: курці наркотиків ними заспокоюють собі очі, які червоніють після вживання трави.

Чоловікові, у якого знайшли пакетик з травою, загрожує адмінвідповідальність: штраф і оплата усіх експертиз, які будуть зроблені в ході розслідування.

Цікаво, що біля вхожу у клуб на боковій стіні усіх відвідувачів зустрічає кимось зроблений напис «Тут були нарікі».

 

 

Вміст кишень одного з відвідувачів

 

Чоловік, в якого знайшли речовину, схожу на наркотики