У Ковелі пройде перший етап Кубка України з мотокросу

Учора відбулося засідання організаційного комітету з проведення у Ковелі І етапу особисто-командного Кубку України з мотокросу (західний регіон), – повідомляють у Ковельській мерії.

У ньому взяли участь генеральний секретар Федерації мотоциклетного спорту України Василь Якимчук, президент та віце-президент Федерації мотоциклетного спорту Волині Михайло Гетьман та Юрій Савчук, заступник міського голови Ігор Прокопів, працівники відділу молоді, фізичної культури та спорту, громадські активісти, спонсори.

У Ковелі подібні змагання відбуваються не вперше і уже стали традиційними. Цьогоріч спортивне свято пройде 22 квітня в урочищі Люблинець за підтримки міської ради. За кубок боротимуться як професіонали, так і аматори з різних областей. Змагатися за першість будуть учасники на мотоциклах з двигунами об’ємом 50, 65, 85, 150, 500 кубічних сантиметрів.

Готуються й до приїзду гостя з-за кордону – комісара з ліцензування з Данії, який проінспектує рівень підготовки та надасть висновки, чи зможе Ковель влітку провести чемпіонат Європи. Отож, поряд з нашими прапорами на флагштоці буде піднятий й датський.

Генеральний секретар Федерації мотоциклетного спорту України Василь Якимчук наголосив, що траса у Ковелі для проведення всеукраїнських та міжнародних змагань якісна. Він висловив впевненість, що завдяки організаторам та небайдужим людям чемпіонат пройде на високому рівні.

До прибуття спортсменів залишилося не так уже й багато часу, а ще потрібно багато чого зробити. Необхідно підготувати належним чином трек, подбати про сервіс та безпеку для учасників, суддів і глядачів. Забезпечити медичною допомогою, запросити фахівців.