На Волині вбили військового

На Волині вбили військового, який служив за контрактом.

Вбивство сталося 13 квітня, вночі, в одному з розважальних закладів Володимира-Волинського, – повідомляє Район.Володимир-Волинський.

Вбитий – контрактник 14-їОМБр, 1992 року народження, родом з Маневицького району.

Як повідомляє видання з посиланням на власні джерела, військовослужбовець разом із іншими контрактниками відпочивав 12 квітня увечері в одному з розважальних закладів Володимира.

О пів на другу ночі до нього була викликана швидка, і військового знайшли аж наприкінці вулиці Князя Романа (центр міста), напівроздягненого зі зв’язаними ногами.

Медики швидкої ще застали чоловіка живим, проте вже в лікарні він помер.

З власних джерел Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо, що його вбив інший військовий. Всі подробиці цієї справи правоохоронці обіцяють розповісти згодом.

Як повідомляє прес-служба оперативного командування «Захід», попередньо встановлено, що кілька військовослужбовців військової служби за контрактом однієї з військових частин Володимир-Волинського гарнізону в позаслужбовий час в одному з громадських місць проводили свій вільний час на власний розсуд.

В результаті між військовослужбовцями виникли суперечка, яка привила до бійки, в наслідок якої один з військовослужбовців отримав травму не сумісну з життям. У військовій частині призначено службове розслідування.

Правоохоронними органами по даному факту внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне впровадження.

До уваги представників ЗМІ!Прес-служба оперативного командування «Захід» повідомляє, що в одній з військових частин Вол…

Posted by Прес-служба Оперативного Командування Захід on Donnerstag, 13. April 2017