Масова нічна бійка у Луцьку: зламаний ніс, стрільба з пістолета, вкрадена зброя

На території гаражного кооперативу, що на вулиці Привокзальній у Луцьку, вночі сталася масова бійка: один з її учасників навіть застосував пістолет, щоправда, стріляючи в повітря.

Двоє чоловіків мирно пили пиво в гаражі одного з них. Почули незрозумілий гамір. Розповідають: виглянули, бачать компанію з п’яти молодиків. Без автомобіля, пізно увечері, на території гаражного кооперативу…

Один з двох чоловіків потім розповідав: «Ми стали їх запитувати: що тут робите? Ті кажуть «машину прийшли забрати, чекаємо господаря. Он у тому гаражі його беха». А ми ж знаємо, що там Форд. Почали допитуватися…»

Зрештою, як розповідає учасник, суперечка переросла в сварку, потім почалася бійка. Одному з двох чоловіків зламали носа.

Учасник бійки, якому зламали носа
Сили явно були нерівні, тож господар гаража схопив спортивний пістолет системи Флобер, що зберігався у нього в гаражі.

Кілька раз вистрілив у повітря – не допомогло, нападники не розбіглися. Побігли геть тільки тоді, як на місце приїхав екіпаж Самооборони – сторож кооперативу, почувши постріли, зателефонував у поліцію.

Затримали одного з п’яти «гостей». Невдовзі повернулося ще двоє – обсовані у пил і багнюку, але стверджували, що участі у нещодавній бійці не брали, просто прийшли, бо «почули про неї».

Затримали і їх.

З’ясувалося, що хтось з нападників забрав пістолет, яким стріляв власник гаража.

Зрештою, усіх учасників бійки забрали до міськвідділу для з’ясування усіх обставин інциденту.