Аварія, «мєнтовський бєспрєдєл» і привіт Гройсману: нічні пригоди п’яного «єврея» у Луцьку

П’яний 50-річний лучанин в’їхав на машині в бік іншій автівці, побився з патрульними, ще й втягнув в історію власного сина. Коли його затримували, кричав що він «єврей» і передавав «привєт» Гройсману.

Пригода трапилася на розі вулиць Гордіюк і Кравчука у Луцьку в ніч на п’ятницю, 14 квітня.

П’яний чоловік їхав за «Ауді-80». Повертаючи на вулицю Кравчука, переднім крилом «пропоров» автомобіль «Пежо», який їхав назустріч.

Водій «Пежо» викликав патрульних. Чоловік, що був на «Ауді», вгледівши мигалки, кинуся тікати. Проте невдовзі повернувся – сильно п’яний, агресивний і з наміром «вияснити, в чому діло».

З ходу вступив в суперечку з патрульними, став шарпати їх за одяг і, зрештою, вдарив одного з них. Після чого нахабу поклали «мордою в асфальт».

«Гройсман, від Женіка-єврея тобі привєт!» – кричав затриманий.

Поряд проходили двоє нетверезих. Побачили, як «в’яжуть» чоловіка. «Мєтовський бєспрєдєл!» – закричав один з них – і обоє кинулися визволяти водія «Ауді». Стали шарпати за одяг поліцейських вимагати відпустити чоловіка.

Зрештою, затримувати довелося і «визволителів».

«Я громадський активіст! Я проти мєнтовського бєспрєдєла! Шо це за 37-й год!» – кричав один з них, Як виявилося – частий «гість» міськвідділу, п’яниця і дебошир, 25-річний Толік.

* * *
І навіть після цього історія не закінчилася. На місце прийшли дружина і син затриманого «єврея» з «Ауді» – той, виявляється, мешкає неподалік.

20-річний син, побачив трьох «пов’язаних» п’яниць і – кинувся «визволяти» одного з них. При тому – не батька, а «активіста Толіка», з яким, виявляється давно знайомий.

Теж став заявляти про свавілля, шарпати поліцейських за одяг і вимагати відпустити. Кайданки одягнули і йому. Для справедливості треба сказати – першому й зняли: виявився найтверезішим. У нього «знайшли» тільки 0,6 проміле у крові (норма – 0,2).

Винуватець пригоди – водій «Ауді» – від перевірки на вміст алкоголю в крові відмовився. Чим автоматично визнав себе п’яним. Зрештою це видно було й без алкотестера.

Його «визволителі» – теж нетверезі. Активіст Толік «надмухав» 1,3 проміле, його товариш – 0,8.

Зрештою, усю компанію доставили до міськвідділу для з’ясування подробиць і роботи слідчих.