Невідомі тероризують ковельчан через SMS-повідомлення

Через ці смс вони розповсюджують інформацію, що начебто банківська картка клієнта Ощадбанку, якому й надходить дане повідомлення на телефон, заблокована, а за детальними роз’ясненнями йому рекомендують зателефонувати за двома вказаними там же номерами, які починаються на +380992778***; +380960142***.

Ковельчани твердять, що ось такий смс-тероризм триває вже кілька останніх днів. Також люди розповіли, що зверталися за роз’ясненнями до місцевого відділення банку, який фігурує в повідомленнях, і там запевнили, що все це чистої води шахрайство і вони не причетні до цих махінацій. А як доказ своєї невинуватості працівники Ощадбанку пояснили скаржникам, що своїм клієнтам смс повідомлення з номера телефону вони не надсилають. До слова, ковельчани отримували брехливу інформацію з номера телефону, який починається на +380919596***.

Одна із постраждалих від смс-терористів нам повідала, що вона, після того як з’ясувала для себе всю необхідну інформацію, таки зателефонувала за одним із вказаних у повідомленні телефоном. На іншому кінці дроту невідомий чоловік російською мовою намагався дізнатися у жінки рахунок її банківської картки та персональні дані. Допитлива ковельчанка не стала далі продовжувати розмову і кинула слухавку.

Як не дивно, але серед тих, кому надходили подібні передсвяткові телефонні повідомлення, були й ті, хто не співпрацює з Ощадбанком.

Нам не відомо, чи вдалося махінаторам надурити ковельчан і тим самим прокрутити свої чорні оборудки, але, можливо, про це краще знають наші правоохоронні органи?