На Ковельщині дорогу через ліс збудують за кошти Євросоюзу

Під час «прямої» телефонної лінії в редакції газети «Вісті Ковельщини» голови райдержадміністрації, депутата Волинської обласної ради Віктора Козака з жителями району громада поцікавилася будівництвом дороги сполученням Білашів-Зелена.


«Торік нам вдалося зробити ґрунтове покриття цієї дороги, хоча трохи завадили погодні умови. Найближчим часом завершимо ці роботи. Тверде покриття дороги сподіваємося зробити за кошти Євросоюзу в рамках міжнародного проекту «Україна-Польща-Білорусь». Має бути залучено 24 мільйони гривень, з них 18 мільйонів – європейські кошти, решта – це кошти місцевих бюджетів. На проектно-кошторисну документацію райдержадміністрацією було вже виділено 175 тис. грн.», – сказав Віктор Козак.
За його словами, як пише газета, в цьому проекті нашим партнером є Холмський повіт, де також мають прокласти подібну дорогу.
«Зараз чекаємо рішення Євросоюзу. Ми покладаємо великі надії на цей грант, адже таких коштів ні в Державному, ні в обласному, районному чи, тим більше, у сільському бюджетах, немає», – вважає Віктор Теодосійович.