Школяр повісився після сварки з батьками

У селі Літогоща Рожищенського району Волинської області повісився 17-річний хлопець. 11-класника знайшли повішеним у дровітні, вранці 20 квітня.

“Загиблий проживав разом із матір`ю та вітчимом. Напередодні трагедії у родині була сварка. У результаті конфлікту юнак не захотів ночувати вдома. Пішов до бабусі. Зі слів односельчан, хлопець гостював у неї часто. Пенсіонерці онук сказав, що ночуватиме в неї. Попросив застелити ліжко. А сам вийшов на вулицю. Повідомив, що повернеться. Всю ніч його не було. А вранці знайшли мертвим”, – ідеться в повідомленні.

Поки невідомо, чому хлопець покінчив життя самогубством. У селі кажуть, що юнак був спокійним, допомагав матері та вітчиму по господарству. Тіло школяра відправили на експертизу. Слідчі відкрили кримінальне провадження.

У Чернівцях 17-річна дівчина повісилася слідом за товаришем. Напередодні 8 березня її друг скоїв самогубство. 7 березня 16-річного хлопця знайшли повішеним у власній квартирі. Його подруга не могла пережити втрату, дуже сумувала. Через тиждень після смерті товариша теж повісилася. Відомо, що підлітки жили в одному під’їзді та будинку.