Як у Нововолинську “латають” калюжі на дорогах (відео)

Нововолинські дорожники перед Великодніми святами вирішили трішки полатати ями на дорогах, незважаючи на опади незадовго до цього.

Цей процес зафіксував на відео небайдужий житель міста. Відеозаписом він поділився з Конкурентом.

В один і той самий час, у п’ятницю, 14 квітня, ремонтні роботи виконували на двох ділянках у центрі міста.

Зокрема, працівники засипали ями на дорозі вздовж вулиці Шахтарської, а також на перехресті вулиці Митрополита Шептицького та проспекту Дружби.

На першому відео помітно, як дорожники вирівнюють котком “свіжо”-залатану ділянку. Зі слів активіста, цей випадок він зафільмував на вулиці Шахтарській, навпроти будинків № 12-16.

На другому відео група працівників ремонтує ділянку дороги на перехресті вулиці Митрополита Шептицького та проспекту Дружби, неподалік від Нововолинської міської ради.

Як зауважив активіст, проходячи повз другої ділянки 15 квітня, насипу вже не побачив. З його слів, позалишалися навіть ями.

Яке підприємство виконувало “водяні” роботи з’ясувати так і не вдалося. Дорожники, які працювали 14 квітня, представлятися не захотіли.

В публічному доступі інформація про виконавця та вартість робіт на згаданих вулицях відсутня.

Як повідомила Конкуренту начальник відділу будівництва, комунального господарства і газифікації Нововолинської міської ради Олена Шведова, ремонтом та утриманням доріг в місті займається виробниче управління комунального господарства.

“Вони є замовниками всіх робіт”, – зазначила вона.

Впродовж трьох днів ми безуспішно намагалися взяти коментар у керівника управління Артема Жигалюка. На момент публікації новини він так і не вийшов на зв’язок з журналістом Конкурента, хоча у його приймальні нас запевнили, що Артем Жигалюк був поінформований про наш намір почути його пояснення.

Хто ж все-таки виконував ці роботи та скільки грошей з бюджету міста на це було витрачено Конкурент спробує дізнатися за допомогою запиту на публічну інформацію.