Лучанин-садист, який знущався з котів, лежить у психлікарні

Хлопець, який знущався з котів у Луцьку, перебуває у психлікарні. Вірогідно таким чином він намагається уникнути правосуддя.

original-photo

Про це «Волинь24» стало відомо з власних джерел.

Нагадаємо, днями лучан обурило жахливе відео, на якому хлопець з дівчиною знущаються з кошенят – одного саджають в пральну машину, духовку і морозильну камеру, пізніше обох викидають з вікна.

Виявилось, що «героями» відео є переселенка з Луганська Любов Таропіна та лучанин Юрій Гнатюк. Останній народився 1995 року, наразі має умовний термін за нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

20 вересня надвечір хлопця забрали на допит до міськвідділу поліції.

Там юнак поводився доволі агресивно – скандалив з активістом та навіть бив його.

Як стало відомо «Волинь24», відразу після допиту Юрія Гнатюка забрали до Волинської обласної психіатричної лікарні №1, що у Липинах. Госпіталізували хлопця на його прохання.

Зауважимо, що раніше юнак вже лежав у психіатричній лікарні. Тоді він звернувся до медиків відразу після скоєння злочину – побиття іншого хлопця. Вірогідно саме завдяки довідці про психічні відхилення йому вдалось уникнути реального терміну і отримати лише умовний.

Джерело «Волинь24» повідомило, що протягом трьох років після першого лікування Юрій Гнатюк не звертався за допомогою до психіатрів. Про погіршення стану він заговорив лише після оприлюднення відео з садистськими знущаннями над кошенятами.

Зважаючи на умовний термін, в разі доведення вини у жорстокому поводженні з тваринами його можуть запроторити за грати. Можливо саме через це Юрій Гнатюк запевняє, що має проблеми із психікою.

Наразі суд ще не призначив психіатричну експертизу.

джерело http://www.volyn24.com/