Вчора у Луцьку народилося 14 немовлят

Хлопчиків так само, як і дівчаток. Про це «Волинську правду» інформує прес-служба пологового будинку.

d6c796cba6b2

Відтак, у Луцькому клінічному пологовому будинку 22 вересня народилося 14 діток: 7 хлопчиків та 7 дівчаток.

 

Довідка «ВП»

 

Луцький клінічний пологовий будинок – лікувально – профілактичний заклад державної форми власності III рівня надання спеціалізованої медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим, гінекологічним хворим.

 

Очолює установу Токарчук Михайло Михайлович, лікар акушер-гінеколог з вищою кваліфікаційною категорією.

 

В даний час Луцький клінічний пологовий будинок – це жіноча консультація на 300 відвідувань та стаціонар на 200 ліжок, де функціонують 13 відділень.

 

В закладі працює 103 лікарі, у тому числі 3 психологи, 265 осіб середнього медичного персоналу, 123 особи молодшого медичного персоналу, 92 – інший персонал.

 

Підготовкою молодих спеціалістів займається філія кафедри акушерства і гінекології факультету післядипломної освіти Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького.

 

З жовтня 2003 р. пологовий будинок працює за проектом ВООЗ “Здоров`я матері і дитини” та впроваджує ефективні перинатальні технології ВООЗ, що ґрунтуються на принципах доказової медицини.

 

11 листопада 2004 р. заклад отримав звання “Лікарня, доброзичлива до дитини”. Підтверджено статус в вересні 2007 року. Тут проходять міжрегіональні тренінги з доказової медицини та сучасних перинатальних технологій з участю міжнародних експертів ВООЗ.

 

З лютого 2004 р. в Луцькому клінічному пологовому будинку працює Інформаційний центр з доступом в Інтернет, що забезпечує телемедичний зв`язок установи з лікувальними закладами багатьох країн.

джерело http://www.pravda.lutsk.ua/