Луцьк: розповіли подробиці стрілянини біля «Наталки»

У Луцьку заслухали звіт керівництва патрульної поліції про проведену роботу з викриття та попередження злочинності у місті.

Так, у міську раду прийшов звітуватись заступник начальника патрульної поліції Луцька Дмитро Хмарук.

Після короткого ознайомлення, депутат Луцької міської ради Микола Собуцький попросив у представника поліції назвати антирейтинг нічних закладів Луцька, де найчастіше відбуваються якісь порушення громадського порядку. Зокрема, він повідомив, що днями там відбулась масова бійка із застосуванням зброї.

«Я підтверджую кілька днів назад там було дійсно застосовано табельну зброю було здійснено попереджувальний постріл в гору. Там відбувалась бійка і за тим викликом було затримано близько 10 осіб» – повідомив заступник начальника управління патрульної поліції Дмитро Хмарук.

Разом з тим, Микола Дендіберін звернувся до представника патрульної поліції з проханням посилити патрулювання у центральному парку поблизу річки Стир, де також постійно порушують громадський порядок — трапляються бійки та збираються наркомани і п’яниці.

Однак, за словами Дмитра Хмарука, з потеплінням там вже посилили патрулювання і буквально вчора полісменам вдалось попередити спробу самогубства. «Патрульним вдалось запобігти самогубству. Там людина вже написала прощальну записку але вдалось її врятувати», – повідомив Дмитро Хмарук.