Луцьк прийматиме одразу два хокейних турніри

Хокейний сезон юні хокеїсти з луцької «Спарти» вирішили завершити по-бойовому. Лучани організовують два турніри поспіль, і на дійство запросили найсильніші команди країни.

Хокейну феєрію на льоду «Снігової королеви» розпочнуть місцева «Спарта» та київський «Сокіл» у п’ятницю, 28 квітня, о 17:00. Грою між цими командами стартує шостий дитячий турнір «Соколята», присвячений пам’яті волинського співака та композитора В’ячеслава Хурсенка. Вперше у цих змаганнях зустрінуться на льодовому майданчику гравці 2005-2006 років народження.

«Минулоріч, на жаль, нам не вдалося організувати «Соколята», тому зараз хочемо надолужити. Приємно, що турнір «Соколята» цьогоріч повністю безкоштовний завдяки допомозі благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки Разом». Гості повинні тільки оплатити дорогу та відрядні. Кожен маленький турнір популяризує хокей на Волині. Саме на таких змаганнях відточується вміння юних хокеїстів», – пояснив тренер КЗ «ДЮСШ №2» Дмитро Цимбал.

Також за нагороди «Соколят» боротимуться команди «Лавина» (Дніпро), «Патріот» (Вінниця) та «Калуський легіон» (Калуш). Переможці та лауреати турніру будуть визначені в неділю, 30 квітня.

28 квітня, п’ятниця:

17:00 – «Спарта» (Луцьк) – «Сокіл» (Київ).

29 квітня, субота:

10:00 – «Сокіл» (Київ) – «Лавина» (Дніпро);

11:45 – відкриття турніру;

12:00 – «Спарта» (Луцьк) – «Патріот» ( Вінниця);

13:45 – «Калуський Легіон» (Калуш) – «Лавина» (Дніпро);

15:30 – «Патріот» (Вінниця) – «Сокіл» ( Київ);

17:15 – «Спарта» (Луцьк) – «Калуський Легіон» (Калуш).

30 квітня, неділя:

09:00 – «Лавина» (Дніпро) – «Патріот» (Вінниця);

10:45 – «Калуський Легіон» – «Сокіл» (Київ);

12:30 – «Спарта» (Луцьк) – «Лавина» (Дніпро);

14:15 – «Патріот» (Вінниця) – «Калуський Легіон» (Калуш);

15:45 – закриття турніру.

Слідом за старшими хлопцями в понеділок-вівторок змагатимуться між собою юні хокеїсти 2007-2008 років народження на першому розіграші Кубок ДЮСШ №2 міста Луцька. Молодша команда «Спарта» очікує в гості друзів-суперників, яким стануть дитячі дружини «Патріот» (Вінниця), «Кременчук» з однойменного міста, «Галицькі Леви» (Новояворівськ) та «Морські вовки» (Одеса).

«На кінець сезону дуже хотілося провести цікаві турніри, аби подарувати дітям приємні змагальні дні, згадки про які будуть гріти наших хокеїстів до відкриття нового сезону. «Соколята» вже стали своєрідним брендом, а от новому турніру – Кубку ДЮСШ №2 міста – тільки потрібно завойовувати прихильність хокеїстів. Після змагань наш каток закриється на канікули і ми команди перейдуть на літню програму тренувань», – пояснив Цимбал.

Організатори запрошують шанувальників хокею відвідати цікаві змагання та підтримати юних хокеїстів.