Луцьком їздив п’яний «бізнесмен найвищого рівня»

Нетверезого водія, який сварився з поліцією і доводив, що він – «бізнесмен найвищого рівня» – затримали у Луцьку вночі.

В ніч з середи на четвер, 27 квітня компанія з кількох чоловік гуляла у барі «Оболонь» на вулиці Коперника. По тому вони вийшли на вулицю, відкрили багажник автомобіля «BMW X5» – і продовжили пити спиртне, стоячи біля машини.

Як інформує власкор Волинь24, потім на очах у людей близько третьої години ночі уся компанія «завантажилися» у машину. При тому за кермо сів учасник пиятики (пізніше з’ясувалося, що він – власник авто).

На той момент за автомобілем уже стежили: поліція отримала повідомлення, що нетверезим водій був ще до гостин в «Кораблику».

Зупинили «п’яний ікс-п’ятий» уже біля бару «Майдан».

Водій, пояснюючи свою поведінку, постійно міняв думку, «згадуючи» нові обставини: то він не був за кермом, то був, але не їхав, то їхав, але не пив…

При цьому він обурювався, що його затримали. «Я – бізнесмен найвищого рівня! Таких як я – не штрафують!» – казав водій «бехи».

Від проходження перевірки на вміст алкоголю в крові водій відмовився і на місці, і в наркодиспансері. Чим автоматично визнав себе п’яним.

Як стало відомо Волинь24, п’яного водія звуть Юрій Пойда. Йому 34 роки. У його біографії – неодноразові притягнення до відповідальності – і за злісну непокору, і за дрібне хуліганство.