На Волині відбудеться ярмарок сільськогосподарської та декоративної птиці

Поблизу Луцька проведуть ярмарок-виставку домашньої та декоративної птиці.

Ярмарок відбудеться 29 квітня з 8:00 до 14:00 на стадіоні в селі Піддубці.

До участі запрошують власники домашньої та декоративної птиці, та всі, хто працює у галузі птахівництва, власників кролів різних порід та всі обслуговуючі структури галузі.

Під час роботи ярмарки спеціалісти галузі птахівництва та крільництва будуть проводити консультації з питань годівлі, ветеринарії та утримання птиці і кролів.

Кожної останньої суботи місяця проводитиметься ярмарок птахівництва та крільництва, щосуботи – ярмарок з продажу сільгосппродукції, продуктів харчування, виробів ремісників. Час роботи ярмарку – 08:00 – 14:00.

Умови участі – по бажанню учасників – попередня реєстрація, власники птиці і кролів (із супровідними ветеринарними документами) самостійно забезпечують перевезення, клітки для утримання і корм, (для прибирання майданчика після ярмарку стягується внесок у розмірі 20 гривень)

Для демонстрації і продажу живої птиці і кролів передбачається БЕЗКОШТОВНЕ надання площі 4-6 квадратних метрів.

Для продажу комбікорму та кормових добавок, ветеринарних препаратів та обладнання, іншої с/г продукції надається площа 5-10 квадратних метрів, спонсорський внесок 50 гривень для організатора виставки – футбольного клубу «Піддубці».

На території проведення ярмарки є адмінприміщення, місце для стоянки автотранспорту, підведена вода, електроенергія, стадіон огороджений. В селі працюють магазини та кафе-готель на 30 місць.

Організаторами ярмарки-виставки футбольний клуб «Піддубці», Піддубцівська сільська рада Луцького району Волинської області, Департамент агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації.