У луцькій мерії змінили склад майже двох десятків комісій

У Луцькраді змінили склад 18 комісій.

Про це стало відомо 28 квітня під час засідання Луцького міського виконавчого комітету.

Оновлений виконком вирішив змінити й склад багатьох комісій, які працюють при міській раді. Зміни пов’язані з призначенням нових заступників міського голови.

Так, до складу комісії з питань надання грошової та матеріальної допомоги
малозахищеним верствам населення міста увійшов зам мера Олександр Рачков.

Він же став членом комісії з питань призначення державних соціальних допомог, комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, комісії з питань відшкодування витрат за придбані лікарські засоби за пільговими рецептами громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, робочої групи з погодження розміщення та функціонування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Луцька.

Також він увійшов до опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують опіки (піклування), адміністративної комісії, комісії з питань надання адресної грошової допомоги сім’ям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації, комісії з питань надання статусу бійця-добровольця антитерористичної операції, до комісії з питань захисту прав дитини, комісії з визначення збитків, завданих внаслідок використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів, комісії щодо розгляду питань про співфінансування для придбання житла.

Григорій Недопад увійшов до складу громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті, міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання, комісії з питань ціноутворення та тарифної політики, разом з Олександром Рачковим – до комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур міста.

Григорій Пустовіт очолив координаційну раду з проблем ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу та наркоманії, з питань профілактики і протидії пияцтву, алкоголізму та тютюнокурінню.