Волинянин на городі викопав людські кістки

На Горохівщині чоловік орав поле і знайшов останки кількох людей.

Про знахідку агроном Віктор Киричук відразу ж повідомив Колодеженського сільського голову Тетяну Марчук, а та зателефонувала у відповідні інстанції, щоб після досліджень спеціалістів, – повідомляє Волинь-нова.

Місце з останками, яке розкинулося квадратом 3х3 метри, відразу ж позначили саморобною загорожею. З кількості останків видно, що той клаптик землі став місцем поховання чи раптової смерті декількох людей.

У селі припускають, що у роки Другої світової війни неподалік Наталина і Колодежого теж були бої, окопи, які із землею рівняли урагани снарядів.

Подібний випадок стався днями і в селі Угринів. На сільському кладовищі одна з родин хоронила покійника біля могили родича, але копнувши землю, копачі на глибині приблизно 40 см наткнулися на 6 людських черепів та інші останки.

«Всі кісточки акуратно вибрали і склали в куточку копаної могили. Було очевидно, що на цьому місці покоїлися, як у братській могилі, тіла декількох людей», – розповів настоятель Свято-Хресто-Воздвиженського храму села Угринів отець Миколай Сегет.

Зі слів Колодеженського сільського голови Тетяни Марчук, у селі працюють археологи, що мають визначити, які роки та події нагадали про себе живим викопаними останками.