Садисти покалічили сокирою пса помічника нардепа. ФОТО 18+

Невідомі особи проникли на територію будинку Олександра Самчука, який працює помічником нардепа Ірини Констанкевич, та по-звірячому познущалися з його собаки.

Інцидент трапився у Маневичах у ночі з 1 на 2 травня, – повідомили у пресс – службі волинського УКРОПу.

«Сьогодні вночі хтось садистськи познущався над моїм псом. Зірвали замок з вольєру і порубали сокирою тварину до непізнаваності. Не хочу вдаватися до деталей, адже картина не для людей зі слабкими нервами», – стверджує помічник нардепа

«Не знаю, чи це – попередження мені чи хтось мав на собаку зуб, але так міг вчинити лише нелюд, для якого і людину вбити, схоже, – не буде проблемою», – розповів Олександр Самчук.

Помічник нардепа звернувся з відповідною заявою у поліцію.

За словами Олександра, псу, вочевидь, хотіли відрубати голову, але врятував нашийник. Також дещо злякали злочинця місцеві хлопці, які неподалік на освітленому ліхтарями спортивному полі грали у той час у футбол, – йдеться у повідомленні

На момент спроби вбити собаку, у будинку Олександра нікого не було. Сам хлопець припускає, що за ним могли слідкувати. Адже у вольєр потрапили за хвилин 15-20, які тільки він пішов з дому.

Олександр зауважує, що собака нікого не покусав та ні на кого не нападав.

Пес постійно перебуває у вольєрі. У селищі чоловік водив його на повідку, а випускав побігати лише у місцях, де не було людей. В окрузі добре знали, що до тварини хлопець дуже прив’язаний.

Якщо комусь відомі деталі даного інциденту, Олесандр просить їх повідомити.