Сльози MONATIKа: співак пояснив, чому плакав на проекті «Голос.Діти»

Співак з Луцька Дмитро Монатік пояснив, чому не приховував щирих почуттів під час виступів підопічних на шоу “Голос.Діти”.

Під час “Голосу.Діти” до зіркового тренера MONATIKа маленькі таланти масово йшли у команду, йдеться у спецвипуску Світського життя. Рік Голосу.

Віру у те, що він може бути наставником, Дмитру вселив його чи не перший підопічний, Андрій Бойко.

У своєму сезоні артист вражав емоційністю. Колега по тренерському кріслу Потап навіть хвилювався за нього, оскільки MONATIK “надто близько сприймає до серця” все, що відбувалося у проекті.

“Я не думав, що настільки емоційно близько сприйматиму все, було декілька епізодів, коли я боявся, аби не подумали, що я якийсь плаксій. Я не збирався приховувати емоцій із самого початку. Але це – сльози щастя, і їх не варто цуратися. Це класно, коли дитина може спровокувати дорослого на такі емоції”, – підсумував він.

У тренерському кріслі MONATIK дуже часто згадував свою бабусю, яка навіть взяла участь у новорічному карнавалі “Світського життя”.

“”Це – супер”, ось у неї така фраза. Вона одного разу спитала, чому ця дитина, а не інша. Я сказав, що так відчув, а вона – “ну то це – супер””, – згадує зірковий онук Лариси Петрівни.