Директора «Луцькводоканалу» звинувачують в оборудці на 2 млн грн

Керівник КП «Луцькводоканал» постане перед судом за звинуваченням в оборудці на 2 мільйони гривень.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі прокуратури області.

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про службове підроблення та розтрату державного майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, вчинені за попередньою змовою керівником комунального підприємства «Луцькводоканал» та трьома директорами столичних приватних підприємств.

Упродовж березня 2014 року – січня 2015 року директор КП уклав договори доручення про надання інформаційно-консультаційних послуг двома столичними фірмами.

Жодних послуг суб’єкти господарювання «Луцькводоканалу» не надавали, проте посадовець прийняв та погодив звіти директорів фірм про виконання договорів і підписав акти здачі-прийняття робіт на понад 1,7 млн грн.

За відсутності законних підстав бюджетні кошти було переказано на рахунки приватних підприємств.

Спритники з однієї з цих столичних фірм, увівши в оману директора підприємства «Нововолинськводоканал», та за тією ж схемою привласнили кошти комунального підприємств в особливо великих розмірах.

На підставі підписаних директором КП документів, на користь фірми у грудні 2014 – січні 2015 року було переказано понад 340 тис. грн.

Таким чином зловмисники заволоділи понад 2 млн грн бюджетних коштів.

Невдовзі усі вони постануть перед судом.

Зауважимо, що слідчі окремо досліджують можливу причетність до цих оборудок посадовців Луцької міськради. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/05/03/dyrektora_lutskvodokanalu_zvynuvachuyut_v_oborudtsi_na_2_mln_grn_1089705