Луцьк пропонують перейменувати на Лас-Вегас

Луцьк хочуть перейменувати на Лас-Вегас, через те, що тут розквітає гральний бізнес.

Таку електронну петицію зареєстрував 5 травня лучанин Володимир Лопушанський.

За його словами, з початку року в Луцьку, як гриби після дощу, почали відкриватися відділення «Української національної лотереї». Від вул. Рівенської, по пр. Відродження, до перехрестя з вул. Січовою, нараховується 6 гральних закладів. Така ж ситуація відбувається в центрі і практично по всіх районах міста.

«Для любителів ризикувати за гроші в Луцьку створені всі умови,адже цілодобово можна придбати алкоголь, наркотики, курити незважаючи на те, що деякі заклади розміщені в житлових будинках і співвіснування для мешканців перетворилося у суцільний жах», – йдеться у петиції.

«Гральний бізнес це ознака нашого міста і зміною назви на Лас-Вегас, слід чекати на збільшення потоку туристів. У зв’язку з цим зросте й інфраструктура міста – слід же піднімати рівень наших закладів харчування, готелів, а це додаткові робочі місця, розвиток малого і середнього бізнесу. Тоді туристи з Європи, знаючи, що в українському Лас-Вегасі можна пограти в азартні ігри, зупинилися б саме в місті над Стирем, а не їхали б в інше місце», – підсумовує Володимир Лопушансьий.

Зазначимо, що до кінця збору підписів лишилось 14 днів.