ПОМЕРЛО КОШЕНЯ, НАД ЯКИМ ЗНУЩАЛИСЬ ЛУЦЬКІ САДИСТИ

Кошеня, над яким знущалась переселенка та «фанатка» ЛНРЛюбов Таропіна та лучанин Юрій Гнатюк не витримало страждань та померло.

Про це повідомляють у ГО «Волинське товариство захисту тварин».

12kejsjdfjasdfj

«Вчора, близько опівночі, кошенятко, над яким знущалась, померло. Воно було під опікою волонтера. Декілька днів за життя кошеня боролась ветеринар та волонтер. Але, на превеликий жаль, організм тваринки був занадто виснажений, імунітет після пережитого стресу був поганий. Ні лікування, ні турбота та тепло не змогли врятувати цю маленьку кішечку.

Для нас це велика втрата, так як ми дуже старались подарувати маленькій шанс на нове, щасливе життя! Дуже шкода, що запізно ми її знайшли, втратили дорогоцінний час», – йдеться у повідомленні.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 19 вересня двоє підлітків – хлопець та дівчина – стали “героями” інтернету – в мережу потрапило відео, де вони знущаються над кошеням. Виявилося, що дівчина Любов Таропіна – переселенка. Вчилася в школі №26, а з вересня продовжує навчання у колишньому ВПУ №6, яке нині є коледжем Національного університету харчових технологій.

Луцькі садисти Таропіна та Гнатюк
Луцькі садисти Таропіна та Гнатюк

Також вона була членом громадського руху “Іскра”. В організації вже відреагували на її дії заявою. Мовляв, за такі дії її потрібно відправити на громадські роботи на комунальне підприємство “Ласка”, що опікується бездомними тваринами. Також із підлітками провели бесіду поліцейські.

До слова, Любов Таропіна попросила вибачення за свої дії та відкинула звинувачення в підтримці бойовиків. 21 вересня мережі з’явилося відео, як Юрій поводився у поліції. Ролик виклав у Фейсбуці активіст Андрій Мацкевич. Як видно на відео, у місьвідділі поліції хлопець “відзначився” нецензурною лайкою і бійкою з поліцейським.

джерело http://www.volynnews.com/