Скандал на луцькому фудфесті: охорона побилася з відвідувачем

На вході у Луцький замок, де проходив фестиваль їжі, трапився інцидент: охорона не впустила чоловіка. Сталася шарпанина. Чоловік каже: просто вийшов за одягом для дітей, а його не впустили і побили. Натомість організатори наголошують, що відвідувач перший спровокував конфлікт.

Нагадаємо, 6 та 7 травня у луцькому замку проходить фестиваль їжі «Lutsk Food Fest Морський вікенд».

«ВИЙШОВ ВСЬОГО ЛИШ ПО КУРТКИ ДЛЯ ДІТЕЙ» – ЛУЧАНИН

Як розповів лучанин Дмитро Василенко (який, до слова, є волонтером і активістом організації «Автомайдан»), він був на фестивалі з сім’єю. Коли настав вечір і стало прохолодно, він вирішив піти до машини за одягом.

«У мене змерзли діти. Пішов до машини взяти куртки. Вертаюся назад, а так звані охоронці на вході (я не знаю хто вони такі – люди в цивільному і з бейджиками «охорона») сказали: «ми тебе нікуди не пустимо, бо фестиваль закінчився», – розповідає Дмитро.

«Коли я виходив, мене не попередили, що назад не впускають», – додає він.

Скандал на луцькому фудфесті: охорона побилася з відвідувачем
«Кажу: а хто ви такі, що мене не пускаєте? Представтеся! У вас навіть не пише, як вас звати! Я став їх фотографувати. Один став хапати мене за руки, вибивати телефон. Став кричати: я не дозволяю мене фотографувати! Почалася потасовка» – розповідає лучанин.

«Телефон у мене виключився, я не міг подзвонити рідні, аби вони виходили. Тому я намагався зайти туди ще раз. І тоді один з них швирнув мене на дерев’яні сходи, що у проході вежі. Інші почали шарпати. В голову хтось вдарив» – запевняє Дмитро Василенко.

«Я викликав поліцію Поліція приїхала. В охоронців покази, як так розумію, не взяли» – каже чоловік.

«Я пройшов перевірку на алкотестері. Результат: 0,1 проміле. Тобто я був тверезий, а не так як вони кричали що «прийшов бухий, ломиться», – додав він.

Дмитро Василенко заявив у поліцію, поскаржившись на неправомірні дії охорони фестивалю.

Пригода сталася близько 21:15, додав Дмитро Василенко.

«НАМАГАВСЯ ПІТИ НА ТАРАН» – ОРГАНІЗАТОРИ

«Коли почали питати організаторів, що це за охорона, які у них повноваження і чи є підписаний договір – вони тільки знизали плечима»

У прес-службі фестивалю підтвердили, що справді приблизно у той час на вході у замок стався конфлікт з одним із віз вдувачів.

«Як і було зазначено в програмі, фестиваль закривається о 21:00. Приблизно о 21.20 охорона почала працювати на вихід», – поінформували у прес-службі «Lutsk Food Fest».

«Втім, один із відвідувачів бажав продовжити святкування після офіційного закриття фестивалю», – додали там.

«На зауваження він реагував агресивно і навіть намагався піти на «таран» охоронців. На допомогу чоловіку прийшли його товариші. Після словесної перепалки він викликав поліцію» – кажуть у прес-службі.

«Нагадуємо, що Lutsk Food Fest зачиняє двері замку о 21.00, щоби дотримуватися режиму тиші після 22:00 сподіваємося на розуміння та толерантність відвідувачів», – додали там.

При тому у прес-службі наголосили, що охорона повідомляла усіх на виході, що після 21:00 впускати у замок не будуть. «Усі гості поставилися з розумінням до правил фестивалю. Лише у цього відвідувача чомусь виникло бажання поставити під сумнів загальноприйняті правила» – наголосили там.

Як повідомили в прес-службі, охороною фесту займалися професіонали, які «вели себе з відвідувачами ввічливо і виключно в рамках дозволеного».