Росіянка попала під суд за покупку диктофону

Мешканка міста Барабінська Тетяна Бєляєва постане перед судом через придбаного на AliExpress цифрового диктофона, розповідає depo.ua


56-річна жінка звинувачується в замаху на незаконне придбання “спеціальних технічних засобів, призначених для негласного отримання інформації”.

Слідство встановило, що в листопаді 2015 року Бєляєва замовила на AliExpress “цифровий диктофон акумуляторного запису”, корпус якого виконаний у вигляді флеш-накопичувача. Згідно з висновком експертизи, пристрій відноситься до категорії спеціальних технічних засобів, призначених для “здійснення прихованого аудіозапису і зберігання інформації”.

Замовлення Бєляєвій так і не доставили, оскільки 5 лютого 2016 року заборонений до ввезення технічний засіб було виявлено при перевірці поштового відправлення на митному посту в Єкатеринбурзі.

На даний момент заступник міжрайонного прокурора Олександр Дев’ятов затвердив щодо Тетяни Бєляєвої обвинувальний висновок. Жінці інкримінується вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 30 і ст. 138.1 КК Росії.

Таким чином, Бєляєвій загрожує до чотирьох років позбавлення волі. Кримінальну справу буде розглянуто Барабинским районним судом Новосибірської області.