Як думка інших впливає на ваші стосунки?

Як тільки ви починаєте нові стосунки їх має на меті обговорити майже кожен із вашого оточення. То зовнішність не та, то характер, то стиль, то манери. Браво! Всі вони домагаються того, щоб ваше зустрічання закінчилося дуже швидко.


До чого прислухатися, а що краще пропускати повз вуха?

Друзі


Як думка інших впливає на ваші стосунки?
Якщо ваша дружба справжня, то готуйтеся до того, що вони будуть говорити все так, як вважають: без прикрас і милих словечок. Вони можуть чітко побачити недоліки, які ви й не побачите, поки очі застилає пелена закоханості. Тому не дивуйтеся, якщо ваш найкращий друг може не вподобати нову пасію, може, він відчуває, що вона вам не пара.

Її подруги


Як думка інших впливає на ваші стосунки?
Вони – чудовий інструмент, який допоможе її пізнати. Не знаєте, що подарувати на день народження – вивідайте в колежанок. Тут і з розміром допоможуть, і з кольором, і з типом подарунка. Але не забувайте, що вони можуть банально все розбовкати. Тому вивідуйте так, щоб вони не до кінця зрозуміли, що ви хочете дізнатися.

Родина


Як думка інших впливає на ваші стосунки?
Ваші рідні можуть відчути, якщо обраниця планує вас використати в майбутньому. Як-не-як, але досвід дає своє. Однак, не варто плутати відчуття з параноєю, яка може просто зашкодити вам. Якщо ваша мама кожну дівчину називає корисливою – задумайтесь, може, вона просто не хоче відпускати вас із гнізда.

Колеги по роботу


Як думка інших впливає на ваші стосунки?
Серед них можуть знайтися дійсно досвідчені порадники. Більшість з них є або твоїми ровесниками, або трохи старшими. У них є свій життєвий досвід і свої поради, які допоможуть врятуватися від невдалих стосунків. Головне – прислухатися з розумом і фільтрувати все, що вам кажуть. Є одне маленьке “але”. Вони знають про вашу дівчину лише з ваших слів, а отже не можуть авторитетно висловити свої міркування щодо ваших стосунків та їхнього розвитку.

Насправді, прислухатися потрібно до всіх, адже кожен може поділитися слушними думками. Просто не варто забувати, що передовсім – це ваші стосунки, а отже, й вирішувати маєте лише ви вдвох.