У Луцьку привітали пацієнтів Волинського госпіталю для інвалідів війни

Волинські владці відвідали Волинський обласний госпіталь для інвалідів війни.

У День пам’яті та примирення, виконувач повноважень міського голови Ігор Поліщук, заступник міського голови Григорій Пустовіт, перший заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Степанцов, перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик відвідали Волинський обласний госпіталь для інвалідів війни, – інформу прес-служба Луцької міської ради.

Ігор Поліщук у вітальному слові подякував присутнім на зустрічі ветеранам за велику жертовність, адже на їхні найкращі молоді роки припало воєнне лихоліття.

Він також висловив слова вдячності тим, хто відбудовував наше місто і сучасним героям, які захищають територіальну цілісність нашої держави на сході України.

Представники влади привітали усіх, хто перебуває на лікуванні у госпіталі, – ветеранів Другої світової війни, воїнів-афганців, а також учасників АТО з Днем перемоги над нацизмом.

Вони також висловили щиру вдячність колективу, який протягом багатьох років надає кваліфіковану медичну допомогу, знаходить все необхідне для кожного, хто тут лікується. Побажали усім міцного здоров’я, незламності духу, щастя у родинному колі, достатку, поваги й шани від людей.

З нагоди свята аматорські художні колективи подарували ветеранам та працівникам госпіталю концерт.